Kontakt

EUROSTANDARD SPÓŁKA JAWNA
FIRMA RODZINNA KLAUZO

Topole 20
89-620 Chojnice
NIP: 5551722542
Tel. (052) 397-52-25
FAX (052) 397-50-07




godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.30
w soboty:
od 9.00 do 14.00

Salony

Salon Eurostandard w Chojnicach

Topole 20
89-620 Chojnice
NIP: 5551722542
Tel. (052) 397-52-25
FAX (052) 397-50-07

godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.30
w soboty:
od 9.00 do 14.00

Informacja

Żaklina Turzyńska
tel. 694-934-620
e-mail: zaklina@eurostandard.biz

Salon łazienek:

Kierownik:

Robert Sawicki
tel. 694-472-521
e-mail: robert@eurostandard.biz

Reklamacje:

Ewa Węglewska
tel. 694-472-526
e-mail: reklamacje@eurostandard.biz

Doradca klienta:

Radosław Nita
tel. 664-938-064
e-mail: radek@eurostandard.biz

Robert Kupczyk
tel 664-936-421
e-mail: przemek@eurostandard.biz

Dział płytek ceramicznych

Tomasz Brieger
tel. 666-025-625
e-mail: tomek.eurostandard@wp.pl

Dział paneli i drzwi

tel. 602-679-535
tel. 52-397-65-99
e-mail: biuro@eurostandard.biz

Studio Projektowe

Grażyna Ostrowska
tel. 664-938-055
e-mail: grazyna.projekty@eurostandard.biz

Karina Radomska
tel. 664-936-139
e-mail: karina.projekty@eurostandard.biz

Monika Grzelak
tel. 664-934-485
e-mail: monika.projekty@eurostandard.biz

Katarzyna Pałamarz
tel. 604-328-051
e-mail: kasia.projekty@eurostandard.biz

Lokalizacja


Pokaż Eurostandard na większej mapie


Salon Eurostandard w Szczecinku

Wiśniowa 10
78-400 Szczecinek
Tel. 664 937 355

godziny otwarcia
od poniedziałku do piątku:
od 9.00 do 17.00
w soboty:
od 9.00 do 14.00

Salon łazienek:

Kierownik:

Mariola Hoppe-Jaksch
tel. 664-937-355
e-mail: mariola.szczecinek@eurostandard.biz

Reklamacje:

Lucyna Marciniak
tel. 604-439-984
e-mail: lucyna.szczecinek@eurostandard.pl

Doradca klienta:

Klaudia Borowiec
tel 602-541-983
e-mail: klaudia.szczecinek@eurostandard.biz

Ewa Szadzińska
tel 604-292-934
e-mail: ewa.szczecinek@eurostandard.biz

Studio projektowe:

Ewelina Przewoska
tel. 604-263-902
e-mail: ewelina.szczecinek@eurostandard.biz

Aleksandra Brzostowska
tel. 698-660-611

Tomasz Gralak
tel. 698-662-098

Lokalizacja


Pokaż Eurostandard na większej mapie


Copyright 2015 by EuroStandard. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: Inpero Sp. z o.o..